Filma me titra shqip

Hacksaw Ridge (2016) me titra shqip

Year : 2016 Director : Hacksaw Ridge Running Time : 139 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Mjeku ushtarak amerikan i Luftës së Dytë Botërore Desmond T. Dos, i cili shërbeu gjatë betejës në Okinaua, refuzon të vrasë njerëz dhe kthehet në njeriun e parë në historinë e Amerikës që merr Medalje Nderi pa qëlluar as edhe një plumb të vetëm.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 8.5/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Thevideo
Estream
Watchers

Shkarko Filmin:

Clicknupload
Upfile

Leave a Reply