Filma me titra shqip

Hail, Caesar (2016) me titra shqip

Year : 2016 Director : Ethan Coen, Joel Coen Running Time : 106 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Edi Maniks punon gjthë kohën në studion e tij filmike dhe përveç kësaj përballet dhe me problemet që i nxjerrin aktorët e tij. Kur një aktorët e tij më të mirë rrëmbehet ai bën çmos për ta kthyer madje paguan edhe shumen prej 100000 dollarë.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 6.7/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Stream
Videomega
VidAg

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploadx

Leave a Reply