Filma me titra shqip

Hangover 2

Year : 2011 Director : Todd Phillips Running Time : 102 min Genre :
Movie review score
5/5

Dy vjet pas festes se beqarise ne Las Vegas, Fili, Stjuja, Alani dhe Dagu shkojne ne Tailande per dasmen e Stjuse. Stju planifikon nje dreke te qete paramartesore megjithate ndodh dicka me shume se kaq.

Shiko : Veevr | Putlocker | Putlocker 2

Shkarko : Rapidshare | Depositfiles

Leave a Reply