Filma me titra shqip

Hara-Kiri: Death of a Samurai (2011)

Year : 2011 Director : Takashi Miike Running Time : 126 Genre :
Movie review score
5/5

Nje rrefenje hakmarrjeje,nderi dhe turpi, qe ve ne qender nje samurai te varfer i cili zbulon nje marrdhenie shume te ngushte me dhendrin e tij. Por kur ai vritet ne menyre te turpshme nga nje lord i pameshirshem feudal, ai do te ngrihet dhe do te kerkoje hakmarrje.

Hara-Kiri: Death of a Samurai (2011)
An tale of revenge, honor and disgrace, centering on a poverty-stricken samurai who discovers the fate of his ronin son-in-law, setting in motion a tense showdown of vengeance against the house of a feudal lord.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOWVIDEO
MOVREEL
NOSVIDEO
VIXDEN
VIDBULL
VIDSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
MOVREEL
GINBIG
TORRENT

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply