Filma me titra shqip

Hercules Reborn (2014)

Year : 2014 Director : Nick Lyon Running Time : 95min Genre : ,
Movie review score
5/5

Kur nusja e nje te riu rrembehet nga mbretti i lige, ai i kerkon ndihme Herkulit! Herkuli kishte jetuar ne hije keto i denuar per vrasjen e familjes por kurajoja e nje njeriu te ri e inspiron Herkulin. Bashke ata luftojne per ta shpetuar nusen dhe e deklarojne si person nderi herkulin

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
NovaMov

Shkarko Filmin:

Rapidgator
Uploaded

One Response so far.

Leave a Reply