Filma me titra shqip

Home Alone 2: Lost in New York (1992)

Year : 1992 Director : Chris Columbus Running Time : 120 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Nje vit pasi Kevin u la ne shtepi dhe i duhej ta mbronte kete te fundit nga dy hajdute, e gjen veten aksidentalisht ne New York dhe te njejtet hajdute nuk jane shume larg.

Home Alone 2: Lost in New York (1992)
One year after Kevin was left home alone and had to defeat a pair of bumbling burglars, he accidentally finds himself in New York City, and the same criminals are not far behind.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
RAPIDSHARE

TRAILER
YOUTUBE

One Response so far.

  1. Vedat says:

    Qysh muna me shkarku kit film ne iPhone 6

Leave a Reply