Filma me titra shqip

Hope Springs (2012)

Year : 2012 Director : David Frankel Running Time : 100 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pas tridhjetë vjet të martesës, një moshë mesatare çifti ndjek një seancë intensive një javor dhe këshilla për të punuar në marrëdhënien e tyre.

Hope Springs (2012)
After thirty years of marriage, a middle-aged couple attends an intense, week-long counseling session to work on their relationship.

SHIKO FILMIN

PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
RAPIDGATOR

Leave a Reply