Filma me titra shqip

Horrible Bosses 2 (2014)

Year : 2014 Director : Sean Anders Running Time : 108 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Nik, Dejl dhe Kërt vendosin të krijojnë një biznes së bashku, por gjërat nuk shkojnë sipas planit të tyre. Të dëshpëruar që humbën gjithçka, rrëmbejnë djalin e njeriut i cili i ka shkatërruar…

Vlerësimi sipas IMDb 6.6/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Movreel
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply