Filma me titra shqip

How to Train Your Dragon 2 (2014)

Year : 2014 Director : Dean DeBlois Running Time : 102 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kur Hiccup dhe Toothless zbulojne nje shpelleqe eshte shtepia e qindra dragojve te eger , 2 miqte e gjejne veten ne qender te nje beteje duke u munduar te ruajne paqen !.

Shiko Filmin:
FileDrive
Sockshare
VidTo
Nosvideo

Shkarko Filmin:

Filecloud
Uploaded

Leave a Reply