Filma me titra shqip

I Origins (2014)

Year : 2014 Director : Mike Cahill Running Time : 106 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Një biolog molekular dhe partnerja e tij e laboratorit zbulojnë fakte që mund të ndryshojnë rrënjësisht shoqërinë në mënyrën se si ne e njohim.

Vlerësimi sipas IMDb 7.3/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Megavideoz
Filehoot

Shkarko Filmin:

Uptobox
Hugefiles

Leave a Reply