Filma me titra shqip

Ice Age: Continental Drift (2012)

Year : 2012 Director : Steve Martino, Mike Thurmeier Running Time : 88 min Genre : , ,
Movie review score
4/5

Meni, Diego dhe Sidi nisin një aventurë të re ndërsa kontinenti i tyre ndahet. Duke përdorur një ajsberg si një anije, ata përballen me krijesa të rrezikshme deti dhe luftojnë kundër piratëve, ndërsa zbulojnë një botë të re.

Shiko: Uploadc (HD) FileBox Putlocker | MovReel | VidxDen (HD)

Shkarko: RapidShare  | DepositFiles | Uploaded | Torrent

 

 

Leave a Reply