Filma me titra shqip

If I Stay (2014)

Year : 2014 Director : R.J. Cutler Running Time : 107 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Jeta e Mia Hall ndryshon papritur pasi pëson një aksident me makinë dhe mbetet në gjendje kome. Gjatë një eksperiencë jashtë trupit, ajo duhet të vendosë nëse duhet zgjohet për ta jetuar jetën ndryshe seç e kishte imagjinuar.

Vlersimi sipas IMDb 7.0/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nosvideo
Vidbux
Filesupload

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply