Filma me titra shqip

Interview With A Hitman (2012)

Year : 2012 Director : Perry Bhandal Running Time : 96 min Genre : ,
Movie review score
3/5

Nje vrases i mirepaguar kthehet per te fshire te kaluaren e tij dhe si perfundim zbulon se dikush eshte ngateruar me te ardhmen e tij.

Shiko: Putlocker

Shkarko: Uploadic | Turbobit

 

Leave a Reply