Filma me titra shqip

Into the White (2012)

Year : 2012 Director : Petter Næss Running Time : 99 min Genre : , ,
Movie review score
4/5

Pilotët Gjermanë dhe ata Britanike rrëzojne njeri tjetrin në dëbore, dhe e gjejne veten në të njëjtën kabinë, në përpjëkje për t’i mbijetuar acarit të Norvegjisë.

 

Shiko: NowVideo

 Shkarko: DepostiFiles | FreakShare | Turbobit

Leave a Reply