Filma me titra shqip

Into the Wild (2007) me titra shqip

Year : 2007 Director : Sean Penn Running Time : 148 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pas diplomimit në Emory University, student i lartë dhe atleti Christopher McCandless braktis pasurinë e tij, të gjitha kursimet e tij prej 24.000 dollarë i jep për bamirësi Alaska për të jetuar në shkretëtirë. Përgjatë rrugës, Christopher ballafaqohet me një seri të karaktereve që formësojnë jetën e tij.

Vlerësimi sipas IMDb 8.2/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Netu
Filehoot

Shkarko Filmin:

Uptobox
Filepup

 

Leave a Reply