Filma me titra shqip

Ip Man: The Final Fight (2013)

Year : 2013 Director : Herman Yau Running Time : 100 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pas luftës në Hong Kong, mjeshtri legjendar i Wing Chung Ip Man vepron edhe njëherë, kur sfidat qe fillojnë si të thjeshta mes rivalëve të stilit kung fu, e tërheqin atë në botën e krimit dhe të rrezikshëm të Triadës. Perveç nderit qe duhet te mbroj, duhet të mbroj edhe jetën e tij, dhe nuk i mbetet asnjë zgjidhje tjetër përveçse të luftoj deri në fund.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOSVIDEO
NOSVIDEO
VIDEOVEED

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX

Leave a Reply