Filma me titra shqip

Iron Man 3 (2013)

Year : 2013 Director : Shane Black Running Time : 130 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kur bota e Toni Stark shëmbet nga terroristi famëkeq i quajtur “Mandarin”, ai fillon një rrugëtim të gjatë ndëshkimi dhe rindërtimi.

Iron Man 3 (2013)
When Tony Stark’s world is torn apart by a formidable terrorist called the Mandarin, he starts an odyssey of rebuilding and retribution.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
VIDBULL
SOCKSHARE
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER
VIDBULL

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply