Filma me titra shqip

Ishaqzaade 2012 – Born to Hate… Destined to Love (2012)

Year : 2012 Director : Habib Faisal Running Time : 120 Genre : , , ,
Movie review score
5/5

Teksa luftojne per supremacite politike te familjeve te tyre, nje burre Hindu dhe nje grua muslimane ndajne mes tyre edhe nje romance te ndaluar.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
RAPIDSHARE
NOSUPLOAD

One Response so far.

  1. Edona says:

    Si ta shiko filmin me tre Gong ju lutem..ÖD

Leave a Reply