Filma me titra shqip

Ishkq in Paris (2013) – Hindi

Year : 2013 Director : Prem Soni Running Time : 95 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Akash (Rhehan Malliek) dhe Ishkq (Preity Zinta) dy te huaj,pasi u takuan ne udhetimin me tren nga parisi ne rome perfundojne duke kaluar nje mbremje se bashku ne nje qytet romantik

Ishkq in Paris (2013)
Do Ajnabi, Ek Raat, Sheher Paris. Akash (Rhehan Malliek) and Ishkq ( ), two complete strangers..

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOSVIDEO
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply