Filma me titra shqip

Jack Reacher (2012)

Year : 2012 Director : Christopher McQuarrie Running Time : 130 Genre : , ,
Movie review score
5/5


Pas filmit të parë (The Collector), skenaristi i Saw dhe Feast, na sjell pranë nesh sequel’in e filmit më të përgjakshëm që kemi parë deri më sot. Collection fillon pas ngjarjeve të filmit të parë, me Josh Stewart të Saw


Jack Reacher (2012)
A homicide investigator digs deeper into a case involving a trained military sniper who shot five random victims.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
GINBIG
PUTLOCKER
SOCKSHARE
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED
UPLOADIC

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply