Filma me titra shqip

Jack Ryan: Shadow Recruit (2014)

Year : 2014 Director : Kenneth Branagh Running Time : 105 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Xhek Rajan, një analist i ri dhe i fshehtë i CIA-s, zbulon një komplot rus për të shembur ekonominë e SHBA-së me anë të një sulmi terrorist.

Shiko Filmin:

FileDrive
VidTo
Novamov

Sockshare

Shkarko Filmin:

Shkarko Direkt
Uploaded

Leave a Reply