Filma me titra shqip

Jai Ho (2014) filma indian me titra shqip

Year : 2014 Director : Sohail Khan Running Time : 135 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Nje ish oficer lufte ndermer nje ide unike qe te perhap pergjegjesine sociale rreth njerezve te zakonshem dhe per te bere kete atij i duhet te perballet me nje familje te fuqishme politikanesh.

Shiko Filmin:

FileDrive
VidTo

Shkarko Filmin:

NosUpload

Leave a Reply