Filma me titra shqip

John Dies at the End (2012)

Year : 2012 Director : Don Coscarelli Running Time : 99 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një lloj droge e re që dërgon perdoruesit e tij në një kohë dhe dimension tjetër ka një të keqe: disa njerez nuk kthehen më si më parë.A do mundet që dy studentë të shpëtojnë njerëzimin nga ky pushtim i një bote tjetër?

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply