Filma me titra shqip

Jug Face (2013)

Year : 2013 Director : Chad Crawford Kinkle Running Time : Genre : ,
Movie review score
5/5

Ne nje komunitet mes pyejeve, larg rregullave dhe kostumeve moderne, adoleshentja Ada ngel shtatzane nga vellai Jessaby. Kur zbulon nepermjet nje kane ne forme fytyre se ajo eshte viktima qe duhet sakrifikuar nga nje krijese vdekjeprurese qe jetonte ne nje grope, ajo vendos te shpetoje foshnjen e saj dhe vendos Kanen ne mes te pyllit duke vene ne rrezik jeten e banorve te tjere.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
YOUWATCH
NOWVIDEO
NOVAMOV
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply