Filma me titra shqip

Kai po che! (2013) – Hindi

Year : 2013 Director : Abhishek Kapoor Running Time : 120 Genre : ,
Movie review score
5/5

Priya Chopra eshte nje fashion designer dhe Raj Mathur ka nje kompani te vogel transporti.Ato takohen ne rruge ,fillojne me zenka dhe me pas bien ne dashuri me njeri tjetrin.Priya tashme e fejuar duhet te vendos nese do te martohet me te fejuarin e saj apo ta le ate per Raj.Dashuria triumfon , Priya dhe Raj martohen .

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD

PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply