Filma me titra shqip

Ken Park (2002)

Year : 2002 Director : Larry Clark, Edward Lachman Running Time : 96 Genre : ,
Movie review score
5/5

Ky film tregon për jetën e disa skejtbordëve Kalifornianë dhe marrëdhëniet e tyre me prindërit dhe midis njëri-tjetrit…

KUJDES!!

Filmi eshte i keshillueshem per moshen mbi 18 vjec. Permban skena erotike te forta.

Ken Park (2002)
It’s about several Californian skateboarder’s life and relationships with and without their parents.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
NOWVIDEO
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

One Response so far.

Leave a Reply