Filma me titra shqip

Kick-Ass 2 (2013)

Year : 2013 Director : Jeff Wadlow Running Time : 103 Genre : , ,
Movie review score
5/5

ësh të thjeshtë të frymëzuar për të luftuar krimin. Ndërsa Red Mist ka një plan për t’u hakmarrë ndaj Kick-Ass dhe këdo që ai njeh.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX

Leave a Reply