Filma me titra shqip

Kick-Ass 2 (2013)

Year : 2013 Director : Jeff Wadlow Running Time : 103 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Deiv Lizevski një student në shkollën e mesme dhe një ardhurues i librave komik, një ditë vendos të bëhet një super-hero, edhe pse ai nuk ka ndonje fuqi apo arsye te fortë për ta bërë këtë.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
UPTOBOX
MOVREEL

Leave a Reply