Filma me titra shqip

Kidnapping Mr. Heineken (2015)

Year : 2015 Director : Daniel Alfredson Running Time : 95 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kjo është historia e planifikimit të brenshëm, ekzekutimit,  rrjedhojat dhe rënia e fundit e rrëmbyesve të pasanikut të birrës Alfred “Fredi” Heineken, që rezultoi si shpërblimi më të madh i paguar ndonjëherë për lirimin e një individi.

Vlerësimi sipas IMDb 5.9/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Movreel
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Hugefiles

Leave a Reply