Filma me titra shqip

Kikaider The Ultimate Human Robot (2014)

Year : 2015 Director : Ten Shimoyama Running Time : 110 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Në botën e së ardhmes, njerëzit dhe robotët jetojnë së bashku. Zhiro është një robot android i krijuar me një qëllim të vetëm, mbrojtjen e njerzimit nga rreziqet. Por misioni i tij do të komplikohet kur një shkenctar i lig do të fillojë të lëndojë njerëzimin. Fati i njerëzimit mbetet në duart e androidit Zhiro. Për fat të mirë Doktor Komioxhi e ka krijuar Zhiron paksa ndryshe nga të tjerët.

Vlerësimi sipas IMDb 6.7/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Megavideoz
Filehoot

Shkarko Filmin:

Uptobox
HugeFiles

Leave a Reply