Filma me titra shqip

Kingdom of Heaven (2005)

Year : 2005 Director : Ridley Scott Running Time : 144 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Balian e Ibelin udhëton në Jeruzalem gjatë kryqëzatave të shekullit të 12-të, aty ai e gjen veten si mbrojtës të qytetit dhe popullin të tij.

Kingdom of Heaven (2005)
Balian of Ibelin travels to Jerusalem during the crusades of the 12th century, and there he finds himself as the defender of the city and its people.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDBULL
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
UPLOADIC
UPLOADED
MOVREEL

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply