Filma me titra shqip

Kurbaan (2009) – Hindi

Year : 2009 Director : Renzil D'Silva Running Time : 161 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Nje grua zbulon se fqinjet e saj jane terroriste, dhe burri i saj nuk eshte qe ai pretendon te jete.

Kurbaan (2009)
A woman finds that her neighbors are terrorists, and her husband is not who he claims to be.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply