Filma me titra shqip

La peggior settimana della mia vita (2011)

Year : 2011 Director : Alessandro Genovesi Running Time : 93 Genre :
Movie review score
5/5

Java nis me dasmën e Paolos me Margaritën. Paolo 30- vjec, jeton në Milano, ka një punë të cilën e pëlqen dhe një mik me emrin Ivan, i cili do jetë edhe dëshmitari i tij në martesë. Kurse Margarita është 30 vjec, është veterinere dhe ka lindur nga një familje borgjeze që jeton në një vilë modeste mbi liqenin e Komos.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
GINBIG
FILEBOX
MOVREEL
NOWVIDEO
NOVAMOV
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC
FILECLOUD
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply