Filma me titra shqip

Le Havre (2011)

Year : 2011 Director : Aki Kaurismäki Running Time : 93 Genre : ,
Movie review score
5/5

Kur nje djale afrikan mberrin nga anije mallrash ne qytetin portit te Le Havre, nje lustrues kepucesh, i vjen meshire per femijen dhe e mirepret ate ne shtepine e tij.

Le Havre (2011)
When an African boy arrives by cargo ship in the port city of Le Havre, an aging shoe shiner takes pity on the child and welcomes him into his home.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply