Filma me titra shqip

LelleBelle (2010) +18

Year : 2010 Director : Mischa Kamp Running Time : 85 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Filmi eshte i keshillueshem per moshen mbi 18 vjec. Permban disa skena erotike te forta.
Ky eshte nje paralajmerim per te gjithe ata qe duan ta shikojne filmin dhe me mbrapa mos te ndihen te ofenduar!

Rreth Filmit: Një muzikante e re për t’u pranuar në një shkollë të rëndësishme muzike përfshihet në ndodhi seksuale të cilat e ndihmojnë në rrugën e saj…

SHIKO FILMIN

NOSVIDEO
ALLMYVIDEO
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
RAPIDSHARE

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply