Filma me titra shqip

Let’s Be Cops (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Luke Greenfield Running Time : 104 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Dy miq me probleme vishen si oficerë policie për një festë me kostume dhe tërheqin vëmendjen e lagjes. Por, kur këta “heronj” të sapo-emëruar përfshihen në një rrjet të vërtet kriminelësh dhe detektivësh të korruptuar, duhet të rrezikojnë distinktivët e tyre.

Vlersimi sipas IMDb 6.7/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
NovaMov
NowVideo
Vidbull

Shkarko Filmin:

Filecloud
Uptobox

Leave a Reply