Filma me titra shqip

Loaded (2015)

Year : 2015 Director : Chris Zonnas Running Time : 90 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Tre shokë ribashkohen papritur për të bërë një udhëtim drejt shtëpisë së rehabilitimit, sepse një prej tyre ishte bërë njeri i alkoolizuar dhe mallist i papërmbajtshëm. Të detyruar që të kalojnë së bashku disa ditë rraskapitëse, ata mund të rilidhen sërish vetëm nëse nuk vriten me njëri-tjetrin.

Vlerësimi sipas IMDb 5.6/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Userfiles
Filehoot

Shkarko Filmin:

Uptobox
Filecloud

Leave a Reply