Filma me titra shqip

Love, Rosie (2014)

Year : 2014 Director : Christian Ditter Running Time : 102 minta Genre : ,
Movie review score
5/5

Kur është fjala për dashuri, jetë dhe për zgjedhjen e duhur, Rozi dhe Aleks janë armiqtë e tyre. Ata u bënë shok që kur ishin 5 vjeç, kështu që, ndoshta nuk mund të jenë për njëri-tjetrin… apo mundet?

Vlerësimi sipas IMDb 7.4/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Novamov
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Mega

Leave a Reply