Filma me titra shqip

Lovelace (2013)

Year : 2013 Director : Rob Epstein, Jeffrey Friedman Running Time : 93 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Historia e Linda Lovelace, e cila është përdorur dhe abuzuar nga industria e pornografisë nën urdhërin e bashkëshortit të saj shtrëngues, para se të merrte kontrollin e jetës së saj.

SHIKO FILMIN

SOCKSHARE
VIDSPOT
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOD
UPLOADED

Leave a Reply