Filma me titra shqip

Lucy (2014) HD

Year : 2014 Director : Luc Besson Running Time : 89 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Lusi, rrëmbehet paritur në një ujdi të errët, pasi në trupin e saj futet një drogë e pa njohur më parë, ajo transformohet në një luftëtare e pamëshirshme dhe e zgjuar përtej logjikës njerëzore.

Vlersimi sipas IMDb 6.6/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nosvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply