Filma me titra shqip

Machete Kills (2013)

Year : 2013 Director : Robert Rodriguez Running Time : 107 mins Genre : ,
Movie review score
5/5

Qeveria Amerikane rekruton Machete për të shkuar në Meksikë dhe për të vrarë një tregtar armësh i cili do të hedhë një armë në hapësirë.

SHIKO FILMIN
Putlocker
Novamov
Nowvideo
Videoweed

SHKARKO FILMIN
Shkarko Direkt
Uploaded

Leave a Reply