Filma me titra shqip

Mad Max: Fury Road (2015) me titra shqip

Year : 2015 Director : George Miller Running Time : 120 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak dhe Furiosa, një grua e guximshme, e cila kërkon të shkojë në vendlindjen e saj.

Vlerësimi sipas IMDb 8.7/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Megadrive
Netu
Userfiles

Shkarko Filmin:

Uptobox
Hugefiles

Leave a Reply