Filma me titra shqip

Madagascar 3: Europe’s Most Wanted

Year : 2012 Director : Eric Darnell, Tom McGrath Running Time : 93 Genre : , ,
Movie review score
4/5

Alex, Marty, Melman dhe Gloria janë ende duke luftuar për të shkuar në shtëpi. Udhëtimi i tyre i merr ata nëpër Europë ku ata gjejnë mbulesën e përsosur: një cirk udhëtonte, të cilat ata udhetuan – stili Madagaskar.

Shiko Ne: Putlocker | NewVideo | Movreel | NosVideo | Vidxden

Shkarko Ne: RapidShare | NosUpload | Movreel Torrent

Leave a Reply