Filma me titra shqip

Maleficent (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : 97 minuta Running Time : Robert Stromberg Genre : , ,
Movie review score
5/5

Historia e filmit, ashtu si është e njohur në gjithë botën, sjellë portretin klasik të “Bukuroshja e fjetur.” Një grua e bukur, zemërpastër, me krahë mahnitëse të zeza, ka një mbretëri paqeje, deri sa një ushtri pushtuese kërcënon harmoninë e tokës.
Ndërsa përpiqet ta mbrojë vendin, një tradhti e pamëshirshme
fillon të kthejë zemrën e saj të pastër në një gur.
E vendosur për hakmarrje, përballet në një betejë epike me mbretin
e njerëzve dhe, si rezultat, hedh një mallkim mbi të porsalindurën Aurora. Kur fëmija rritet, Maleficent kupton se Aurora mban çelësin e paqes në mbretëri.

Vlerësimi sipas IMDB: 7.4
Klikoni tek Fotoja per te pare Trailerin.

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
Nosvideo

Shkarko Filmin:

Shkarko Direkt
Filecloud

Leave a Reply