Filma me titra shqip

Masaan (2015)

Year : 2015 Director : Neeraj Ghaywan Running Time : 109 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Katër jetë kryqëzohen në lumin Ganges; një djalë i shtresës së ulët tmerrësisht i dashuruar, një bijë fajtore për një marrëdhënie seksuale që përfundon në tragjedi, një baba i paaftë me shumë pak moral të mbetur dhe një fëmijë që dëshiron shumë një familje duan shumë të largohen nga moralet e një qyteti të vogël.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 8.2/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Vid.ag
Videomega
Netu

Shkarko Filmin:

Uptobox
Upfile

Leave a Reply