Filma me titra shqip

Max Payne (2008)

Year : 2008 Director : John Moore Running Time : 100 min Genre : , ,
Movie review score
3/5

Para 3 vjetësh detektivit Max Payne ja vranë gruan dhe fëmijën!Max transfrohet në zyrën e krimeve të pazgjidhura për të gjetur vrasësit e gruas së tij.Gjatë hetimeve i vritet ish kolegu dhe zbulon gjëra mistrioze rreth “Krahëve të vdekjes”.

Shiko: Putlocker

Shkarko:TurboBit | FreakShare

Leave a Reply