Filma me titra shqip

Maximum Conviction (2012)

Year : 2012 Director : Keoni Waxman Running Time : 98 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kur ish-agjenti operativ Tom Steele (Steven Sigal) dhe partneri i tij (Steve Austin) caktohen për të mbyllur një burg të vjetër, atyre u duhet të mbikqyrin mbërritjen e dy femrave misterioze të burgosura.

Maximum Conviction (2012)
When former black ops operative Cross (Seagal) and his partner Manning (Austin) are assigned to decommission an old prison…

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
DEPOSITFILES
NOSUPLOAD

TRAILER

YOUTUBE

Leave a Reply