Filma me titra shqip

Men in Black 3 (2012)

Year : 2012 Director : Barry Sonnenfeld Running Time : 106 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Agjenti J duhet te udhetoje ne kohe, ai duhet te kthehet ne vitin 1960,  ne menyre qe te ndaloje nje alien i cili do te vrase shkun e tij Agjentin K, dhe qe rrjedha e historise te  mos ndryshoje. Agjenti J udheton ne kohe dhe atje ai zbulon.

Shiko: Putlocker | NowVideo

Shkarko: Rapidgator

Leave a Reply