Filma me titra shqip

Mirrors (2008)

Year : 2008 Director : Alexandre Aja Running Time : 110 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një ish-polic dhe familja e tij janë objekt i një force të keqe që kapërdorur pasqyrej si një portë në shtëpinë e tyre.

Shiko :  Ginbig , Putlocker , Uploadc , SockShare NosVideo 

Shkarko : Uploadic , DepositFiles , NosUpload , Crocko

Leave a Reply