Filma me titra shqip

Monamour (2006)

Year : 2006 Director : Tinto Brass Running Time : 94 Genre : ,
Movie review score
5/5

Dario është një botues i vogël nga Milano. Ai do i bashkohet Festivalit të literaturës së Mantovës (2004). Marta, gruaja e tij pakënaqur, e shoqëron. Leon është një fotograf francez. Ndërsa Dario është i zënë me aktivitetin e tij, Marta do të shkojë për vizitë në Pallatin Te, këtu nën afreskun e Xhulio Romanos që paraqet Jupiterin të eksituar, takon Leonin. Menjëherë bëhen dashnorë dhe kalon me të ditë të tëra dhe i tregon të gjithë librin për të bërë dashuri kudo. Lidhja së shpejti do të ketë efektet e saj edhe në lidhjen e rregullt midis Martës dhe Darios.

KUJDES!!

Filmi eshte i keshillueshem per moshen mbi 18 vjec. Permban skena erotike te forta.

Ky eshte nje paralajmerim per te gjithe ata qe duan ta shikojne filmin dhe me mbrapa mos te ndihen te ofenduar!

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
RAPIDSHARE

Leave a Reply